Sivasspor-Trabzonspor maçı canlı izle 17 Nisan 2013

Sivasspor - Trabzonspor maçını Canlı İzle - Canlı Maç'ta İzleTrabzonspor İstanbul'da Beşiktaş (1-2) karşı derbisinde büyük galibi oldu. Onlar puan geri olmasına rağmen, kendi antrenör ve onların taraftarları tatmin edici, 15 dakika içinde iki hedeflere ulaşmak ve büyük bir zafer başardı. Onların performansı çok iyiydi ve stadyum tam bu gece olması bekleniyor. Taraftarlar Şenol Güneş ve oyuncuların tarafında, arka arkaya iki deplasman maçlarına Gençlerbirliği ve Galatasaray karşısında, Sivaspor sonra geliyor. Daha sonra Fenerbahçe karşı ev oyunu ve Orduspor karşı normal sezon sona yoktur. Bir zafer bugün, Trabzonspor lig tablosunda üçüncü konuma, Beşiktaş yukarıda bir noktaya dönecektir. Stoper Glowacki hala ileri Vittek (sadece bir maç oynadı) ile aynı, (15 oyun oynadı) yaralandı. Brezilyalı kanat oyuncusu Alanzinho (27 oyun oynadı) onun cezası ve Halili Altıntop (24 oyun 4 gol attı, oynadı) bankta muhtemelen kalacak ederken, ana onbir geri döndü.

Sivasspor Galatasaray karşısında 0-4 skoru ile bir ev yenilgi geliyor. Bu puan için fırsatlar kaybetti ama Galatasaray bazı büyük karşı atak ve kaleci Senecky ve Sivasspor savunma hataları bir dizi kolay puan için bir bu yana puan, ancak, hayali oldu. Şimdi Sivasspor kötü formu ve alma hedeflerine kolay bir süre geçen, bir kazan olmadan dört oyun tamamladı. Onların fikstür programı kolay değildir ve Trabzon'da bu gece maçın sıralamalar orta ve alt bulunan takımlara karşı oyun takip için çok zor olacak. Bu oyun off katılım kaybedersiniz, bunlar zaten oynadığı 29 maçta 48 gol alınan savunma, ana nedeni olacak ve bu değiştirmek gibi görünüyor yok. Defenders Akça (15 oyun oynadı) ve Erdal (19 oyun oynadı) cezalarının hizmet ama serisinde beklenmemektedir. Slovak kaleci Senecky (2 oyun oynadı) antrenörü memnun etmedi ve deneyimli Koca (13 oyun oynadı) onun yerini alacak.

 Sivasspor savunma üzücü bir yenilgi sonra sızıntı ve orada geliyor ise Trabzonspor, Beşiktaş uzak büyük galibiyetten sonra yüksek moral ile şu anda daha iyi durumda yer almaktadır. Ben Trabzonspor ile açık oyun onların iyi biçimde devam ve üç puan almak için bekliyoruz.