Gaziantepspor - Karabükspor Maçı Canlı İzle 5 Mayis 2013

Karabükspor v Gaziantepspor ancak bir form listesini koyun bir galibiyet 3 karşı mücadele taraf Gaziantepspor, Elazığspor ve Sivasspor geldi nota kritik bir lig şeklinde listede ikinci yatıyordu Karabükspor için 2013/05/05 tarihinde yapılacak. Karabükspor-biraz daha fazla gol hemfikir daha bir Türkiye Süper Lig (Fenerbahçe - 16 maçta 16 Yenilen goller) de neden bir 2. en iyi savunma rekor bir yan karşı önlem ve giriş yetişkin bu Cumartesi onlara bir sonuç çıkarmadan görmek için müthiş oluşturur.

Gaziantepspor ilk 6 nokta olarak hedef ayarı ile sezonu başladı. Ancak yine de ritim bulamadı. Onlar önde küme düşme bölgesi ve yukarı tırmanmaya puan ihtiyacı 3 puan bulunmaktadır. Onlar bu oyun için herhangi bir önemli eksik var Yüklü.

Karabükspor ligin yeni bir takım olmasına rağmen 6 noktada oturan, şimdiye kadar beklenenden çok daha iyi bir performans. Ancak, iyi bir form yavaş yavaş sona başladı. Önce evde Eskişehir yenildi ve daha sonra aşağı 2 ligler bir ekip tarafından Türk Kupası elendikçe. Cernat `ın yaralanma çok kötü bir şekilde onları etkiledi ve saldırı sonunda yaratıcılıklarını kaybetti.

Gaziantepspor ve Kardemir Karabükspor arasındaki altındaki önemli bir oyun.

Gaziantep teknik direktörü Hikmet Karaman ile iyi bir ruh hali yakalayan ve oyun hakim başladı. Onlar gerçekten iyi Samsun karşı tarafında geçen hafta ama ne yazık ki puan alamadık. Gelecek vaat eden forvet Demir o Gençler Şampiyonası'nda gol önemli miktarda attı bu yıl onun potansiyel kanıtlamaktadır Muhammed.

Karabükspor da kırmızı bölgesinden biraz uzakta son 8 oyunlar 6 kazandı vardı. Onlar kesinlikle ev oyunları büyük bir tehdit olduğunu ama uzakta olanlar için bunu kabul edemez. Bir hedef conceeding sonra, onların yumuşak zihniyet ile Karabük için geri sıçrama gerçekten zor.

Mdifielder Binya Gaziantep askıya ve Karabük tek olmaması, aynı zamanda Şenol bir orta saha oyuncusu olduğunu.

Bu Karabükspor en deplasman maçlarına göre ne zaman Gaziantepspor 4 puan önünde ve yakın evinin performansı ile kazanmak.