Beşiktaş – Gençlerbirliği Maçı Canlı izle 11.05.2013

Hangi takım bu maçın galibi olacak? 
Beşiktaş ya da Gençlerbirliği? Kendiniz göz atın! Tamam çocuklar PC'nizde Beşiktaş vs Gençlerbirliği ücretsiz canlı akışı izlemek için kaçırmayın. Biz her iki takımın taraftarları canlı skor, Beşiktaş vs Gençlerbirliği önizleme, recaps ve burada golleri zevk umuyoruz.

Türk Süper Lig: izle Beşiktaş vs Gençlerbirliği Akış Canlı

İzle Beşiktaş vs Gençlerbirliği canlı online video ücretsiz akarsu. Bağlantılar güncellemeler zaman Beşiktaş vs Gençlerbirliği canlı yem kapalı zamanlama tekme İnönü Stadium.gencler az 2/5 Türkçe Süper Lig veri akışı önce oynamak için bir şey var ama ben onların motivasyon her zaman büyük takımlara karşı yüksek olduğunu söyleyebilirim .. Ve büyük bir iş onlar küme olan takım söz gereksiz UEFA Kupası'nda bu sezon, yaptı. Ek olarak bu son Türk fincan ulaşmak için yeterince iyi yaptım ve muhtemelen gelecek sezon için Avrupa için tek kapıdır trabzonspro karşı kazanacak.

Yerel rekabet kendi performansları ile ilgili olarak, onlar hak ettikleri yeri olarak asla, ithey kolayca firt 5-6 takım halinde alabilir ama gerçekten birçok oyun çok şanssız ve motivasyon kaybetti.

Yine gencelrbirligi potansiyeli büyük ve ligde herhangi bir takım zarar olduğunu asla unutmayacağım ..

Beşiktaş için sadece bazı kelimeler. Onlar ellerinden geleni yapmak gibi görünmeye çalışıyorum ama gerçekten Yüklü, onlar sıkılmış ve durumu bıkmış olduğunu hissedebilirsiniz. Onlar 11 puan ile tabel yol için kullanılan yerden fenerbahce arkasında 6 puan düştükten sonra konsantre kolay değil .. Bu hiç de kolay değil ..

Ayrıca bir başka şey Beşiktaş sezon başında 3 grevciler buydu:
1) Ahmet Dursun: kadroya den düştü ..
2) İlhan Mansız: Japonya'ya transfer
3) Sinan: Antrenör Lucescu takımda onu tercih asla. Bunun yerine sinan biz genel olarak iyi işe yaramaz forward gibi 2 saldıran orta saha kullanır ..

Her iki takim da son zamanlarda berbat savunma var, gencler her zaman puan ve besiktas evde puan var ..
Bu oyun da over2 gidebilirsiniz. Ben iyi bir garip bulabilirsiniz 5 i ekleyebilirsiniz
Beşiktaş vs Gençlerbirliği canlı izle, Gençlerbirliği vs Beşiktaş canlı izle, Beşiktaş vs Gençlerbirliği Canlı, Gençlerbirliği vs Beşiktaş Canlı, Beşiktaş vs Gençlerbirliği, Canlı Gençlerbirliği vs Beşiktaş, Beşiktaş vs Gençlerbirliği, Gençlerbirliği vs Beşiktaş Canlı İzle